Противник тримає нас в тонусі, — Ківа про ситуацію на Сході

Противник тримає нас в тонусі, — Ківа про ситуацію на Сході

Про ситуацію у Донецькій області і загалом про те, чи буде ця весна мирною для Донбасу розповів гість студії Телеканалу новин “24” – заступник начальника УМВС України в Донецькій області Ілля Ківа.

Штаб оборони Артемівська

За його словами, Артемівськ – це стратегічне місто, яке знаходиться на першій лінії оборони, тому потрібно правильно підготувати цю лінію оборони.

Штаб оборони Артемівська будуватиметься на концепції штабу оборони Маріуполя. Була висловлена ініціатива створити штаб оборони і місцева влада Артемівська її підтримала.

Зараз кожний має подумати, що він може зробити для своєї сім’ї та оселі,
— вважає Ківа. 

На сьогоднішній день, йдеться мова про будівництво фортифікайних споруд, які захистять даний напрямок. Профінансують їхнє будівництво місцеві підприємства.

Ситуація у Донецькій області

Як він розповів, за цей рік дуже змінилась ситуації у Донецькій області. До прикладу, минулого року донецька міліція переходила на бік “ДНР”, а на сьогоднішній день, донецька міліція  виконує свій обов’язок перед суспільством.

Війна на Донбасі

“Противник тримає нас в тонусі – ні на хвилину не припиняються обстріли у всіх частинах Донбасу – як і в Луганській області, так і в Донецькій”, — розповів Ківа.

Повинен бути не тільки рух Донбасу, на думку Ківи, а всієї країни, щоби подолати агресію Росії.

До теми

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>