Проти захопивших українські підприємства в ОРДЛО можуть ввести точкові санкції, – Єлісєєв – РБК

Заступник глави Адміністрації президента Костянтин Єлісєєв заявив, що проти нових власників українських підприємств в ОРДЛО можуть ввести точкові міжнародні санкції. Про це Костянтин Єлісєєв повідомив в ефірі телеканалу “Інтер”.

“По-перше, я хотів би підкреслити, що мова йде дійсно про захоплення, рейдерство з боку російської сторони, російських бойовиків. Звичайно, це рейдерство жодній з цивілізованих країн світу не визнається. Ми вже сьогодні маємо чітку позицію і країн-членів ЄС, і Сполучених Штатів Америки про невизнання – це перший етап. Другий етап – це запровадження точкових санкцій проти тих власників і тих компаній (зокрема, російських), які можуть у перспективі стати власниками українських підприємств. По-третє, будуть створені такі умови, що ці підприємства фактично не зможуть працювати. Як наслідок, безробіття, вони перейдуть в занепад. Тому я хотів би, щоб ці російські прихильники і російські бойовики сто разів подумали перед тим, як здійснювати цей абсолютно незрозумілий і абсолютно неконструктивний крок”, – сказав він.

Нагадаємо, раніше Костянтин Єлісєєв заявив, що найближчим часом будуть важливі сигнали з боку Вашингтона щодо більш активного залучення до процесу імплементації мінських домовленостей.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>