Проти нардепа Рибалки відкрили кримінальну справу: у чому підозрюють політика — Телеканал новин 24

Проти народного депутата від “Радикальної партії” Сергія Рибалки порушили кримінальну справу за підозрою у державній зраді. Цю інформацію підтвердив генеральний прокурор Юрій Луценко.

“Це правда. Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура відкрили кримінальне провадження (проти Рибалки)”, – сказав Луценко на брифінгу.

Читайте також: Медведчук “під ковпаком” прокурорів: хто ще та за що?

Подробиць справи він не розкрив, пояснивши, що не може коментувати кримінальні провадження, відкриті іншими правоохоронними органами.

Чому проти Рибалки могли відкрити справу? У лютому 2017 року правоохоронці обшукали офіс корпорації S.Group, пов’язаної з Рибалкою. Слідчі дії відбулися в межах провадження за фактом ухилення від податків та службового підроблення.

У квітні 2017 року стало відомо, що компанія сімейного бізнесу Рибалки через мережу офшорних компаній веде бізнес у Росії і володіє заводом у російському Липецьку.

У листопаді 2017 року “Радикальна партія” відкликала Рибалку з посади керівника парламентського комітету з питань фінансової політики та банківської діяльності.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>