Проти нашої команди розгорнулися масові медіа атаки, але нас не зламати — Гончарук про злив «прослушки»

Напередодні у мережі опублікували нібито аудіозапис наради у прем’єр-міністра Олексія Гончарука, на якій він каже про примітивне розуміння економіки у президента Володимира Зеленського, а себе називає «профаном» в економіці.

У нараді крім нібито Гончарука беруть участь люди з голосами, схожими на заступницю голови Нацбанку Катерину Рожкову та міністерку фінансів Оксану Маркарову.

Глава парламентської фракції «Слуга народу» Давид Арахамія вже прокоментував опубліковані в мережі аудіозаписи нібито розмови прем’єр-міністра Олексія Гончарука з колегами. Арахамія стверджує, що була «склейка» низки записів, хоча й не заперечує, що на аудіо голос Гончарука.

Раніше пов’язаний з олігархом Ігорем Коломойським депутат від президентської фракції «Слуга Народу» Олександр Дубінський написав у Facebook, що Гончарук має написати заяву про відставку, а з ним це мають зробити Рожкова, Маркарова, голова Нацбанку Яків Смолій та міністр економіки Тимофій Милованов. Зазначимо, що всі вони неодноразово були об’єктами критики й з боку Коломойського.

Згодом з’явилася друга частина запису, на якій крім нібито Гончарука, Рожкової та Маркарової є голоси, схожі на Милованова, заступницю глави Офісу президента Юлію Ковалів та заступника голови НБУ Дмитра Сологуба.

Ковалів заявила «УП», що на запису не її голос.

«На аудіо не я. На цій нараді мене не було», — сказала вона.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>