Протягом 8 років NASA планує створити станцію на орбіті Місяця

Протягом 8 років NASA планує створити станцію на орбіті Місяця

NASA має намір до середини 2020-х років створити на орбіті Місяця станцію, де постійно будуть перебувати астронавти.

Така станція стане свого роду шлюзом, який зробить регулярні пілотовані місії на Місяць більш здійсненними для NASA, пише Daily Star.

Реалізація подібної програми стала можлива завдяки конкуренції приватних компаній у сфері доставки різних матеріалів в космос.

“Те, що трапилося з комерційною індустрією космічних запусків, скоро торкнеться і комерційної індустрії на Місяці. Я впевнений, між двома цими галузями є багато спільного”, – заявив виконавчий директор компанії Moon Express Боб Річардс.

NASA працює з компаніями приватного сектора на зразок Moon Express, плануючи відправити на природний супутник Землі робот з інструментами для наукових досліджень вже в 2019 році. Однак, Боб Річардс вважає, що люди зможуть закріпитися на Місяці в найближчі роки.

Зростанню інтересу до Місяця передувала директива президента США Дональда Трампа від грудня 2017 року: агентство повинне знову відправити астронавтів на Місяць, де не було пілотованої американської місії після Аполлона-17.

Планована космічна станція NASA не зможе відправляти астронавтів на поверхню Місяця без посадочного пристрою. Такий модуль може бути створений комерційними або міжнародними партнерами NASA, такими, як SpaceX Елона Макса і Blue Origin Джеффа Безоса.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>