Про нас

 

Leopolis.news – медійний Інтернет-ресурс, що оперативно та неупереджено інформує про всі найважливіші суспільно-політичні, економічні та культурно-мистецькі події Львова та Львівської області, розповідає про діяльність львів’ян в Україні та світі, подає всі головні новини нашої країни.

 

У висвітленні життя західної столиці України для нас немає заборонених чи незручних тем. Ми пишемо про людей та для людей, не нав’язуючи їм власної думки. Ми інформуємо й аналізуємо – читач робить висновки та самостійно вирішує.

 

Наша аудиторія – це підприємці, управлінці, службовці, працівники органів державної влади та місцевого самоврядування, політики та депутати всіх рівнів. Тобто нашими читачами є люди, які вміють аналізувати та приймати рішення, є самодостатніми та впливовими особистостями, що постійно дбають про рівень життя своїх родин та власний розвиток.

 

Саме ці категорії читачів Leopolis.news є потенційними споживачами реклами, яку в різноманітних формах можна розмістити на нашому ресурсі.

 

Щодня Leopolis.news відвідує понад 15 тисяч читачів. Сайт увійшов до Топ-100 рейтингу Бігміру в категорії «ЗМІ та періодика» (http://top.bigmir.net/show/mass_media/3/).

 

Запрошуємо до співпраці!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>