Про політичний вінегрет, або сім тез політика Юрія Білика. Він – кандидат до обласної ради від Ляшка

Юрій Білик – чинний депутат Рівненської обласної ради VII скликання від Радикальної Партії Олега Ляшка. Кандидат до Рівненської обласної ради на нинішніх виборах від цієї ж партії. Про те, чому лікар іде в політику, – у матеріалі.

Про нашу політичну силу…

Зазначу, що «Радикальна партія Олега Ляшка» була одна з найініціативніших серед парламентарів. Ви ж пам’ятаєте, як у свій час з трибуни Ради звучали назви наших сіл, звучали проблеми громад.

А у 2014 році на виборах до парламенту ми виступали за перемогу і десепаризацію. Доводили, що «Без села не буде України. Ми заборонимо продаж землі і ліквідуємо нелегальний земельний ринок, на якому збагачуються товстосуми та спекулянти!».

Хіба не дерибан землі нині відбувається наочно? Я вважаю, це дієва і результативна партія. І це одна з небагатьох політичних партій з лідером, командою та чіткою ідеологією, а не однорічний виборчий проект, які нас переслідують і забивають голову виборцям кожних виборів. Основною партійною тезою, яку ми завжди пам’ятаємо і стараємось реалізувати, є – створення суспільства рівних можливостей та загального добробуту!

Про себе…..

Ніколи не ставив «палок у колеса» опонентам і зараз не робитиму якоїсь реклами, антиреклами чи агітації. Моя совість за результативність роботи чиста. «Закидайте мене тапками», але я працював для громади і реалізовував довіру виборця бо громаді постійно потрібна підтримка – на те й існують депутати, які навіть по визначенню призначаються для представництва і захисту інтересів громади.

Більшість направлених мною депутатських запитів, які стосувались Володимирця і сіл району, виконані. За моїми зверненнями з бюджетів різних рівнів виділили кошти на будівництво, ремонти та реконструкцію багатьох об’єктів в межах Володимирецького району, а також за підтримки народних депутатів Радикальної партії Олега Ляшка та особисто Андрія Лозового з державного бюджету виділено субвенції на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій на п’ять об’єктів Володимиреччини, а це 3.6 млн грн.

Як член бюджетної комісії обласної ради старався робити так, щоб з тих крихт державних субвенцій, які виділялись на район, ми підбирали більші. А це освітянські та медичні субвенції, кошти на соціальні виплати.

І мені тепер не соромно, бо в на Володимиреччині не було жодних затримок по виплаті заробітних плат в освіті та медицині, що мали місце в інших районах.

Про місцеву владу….

Я заздрю своїм колегам з обласного дипкорпусу з інших районів. Там, незалежно від кольору партії, всі питання стосовно заведення коштів у «свої» місцеві бюджети вирішуються колегіально і однозначно позитивно.

У нас же в комунікаціях між депутатами різних рівнів та місцевим керівництвом були то «білі плями», то амнезія. Було більше «всупереч», а не «завдяки» сприянню на вертикалі владних повноважень. Якщо ви собі уявляєте, що я як депутат «нарізав завдання» в облраді і гроші одразу ішли у район, то помилитесь – разів …надцять треба зайти вкланятись у безліч владних кабінетів області, щоб виділили кошти для району. А потім ще стільки ж разів в районі – щоб вони їх освоїли.

То ж політики на місцях мали би бути, як складові вінегрету – всі кольори партій нарізали одне завдання і замішали добру страву-справу. Але зараз не про це. Бог їм суддя….

Про команду….

Я вважаю, що наша політична сила одна з тих, що найбільше завела коштів в район з різних рівнів бюджетів і програм, як обласних, так і державних. Ділити кошти на місцях, які зароблені платниками податків, – діло не хитре. А от залучити кошти в район з інших бюджетів – це вже складніша історія. Саме цим ми і займались останні роки, і, я думаю, успішно.

Результат нашої діяльності – це командна робота, починаючи від депутатів парламенту РПЛ, які завжди нас чули, і до депутатів районної та сільських і селищних рад.

Коли питання коштів на районну освіту, медицину чи якісь інші субвенції – партія кашкет, як-то кажуть, набакир і пішла на перемовини з іншими, щоб лобіювати саме свій район!

У нас було багато цікавих моментів і подій, як з місцевою владою так і в області; були суперечки, досить часто нас не бачили і не чули, ігнорували, бо їм не подобався окрас нашої шапки. Але ми не здавались, і перемагала мудрість та зваженість.

Важливо, що наша команда не розбіглась. Не перекинулась до інших, не зрадила партійних інтересів і в першу чергу один одного, ба більше в нас з’явились нові та амбітні колеги.

Вважаю, що ми гідно цю каденцію відпрацювали і не осоромили ні партійних ідей, ні довіри нашого виборця. Я розумію, що ми не робили «все і вся», але те, що в силах було зробити – зробили.

Сьогодні я схильний думати, що виборець нам довіриться і ми пройдемо п’ятивідсотковий бар’єр, а, отже, заведемо представників і в область, і на місця. Як модно нині казати – ми не «зашкварені».

Про вибори…

Люди мають зрозуміти, що це місцеві вибори. Тут неважливо, яка партія! Тут важливо, хто представник партії, хто вже себе реалізував як діяч – громадський, політичний чи управлінець, хто ВЖЕ зробив користь громаді, а не лише планує руками виборця зайти на «політичний Олімп» певної ради, сипле обіцянками «вже завтра і все одразу».

Виборці повинні обирати особистостей, активістів і управлінців, не зобов’язаних жодній партії. Але хто ж упустить такі можливості – тому й маємо нині отакий клопіт для виборця і кандидата, партизація називається. Хоча хочеться назвати одним з медичних термінів, який частенько застосовують в означенні клопоту.

Фактично на старті виборчого процесу нам змінили кодекс. Зрозуміло – робили «під себе» силами монобільшості, правлячої партії. Похапцем повтикувані новели і статті, вони недопрацьовані, недороджені, скажем так. Все заплутано.

Чи свідомо? Не знаю, але пенсіонеру чи й багатьом з нас буде дуже складно розібратись у системі голосування. Ніби-то відкриті списки передбачаються, а звелося все до того, що «за кадром» будуть заведені «правильні люди».

Скажу, що після оголошення результатів виборів і прізвищ переможців нас усіх ще чекає чимало сюрпризів.

Про наших кандидатів….

У нашій команді великий відсоток людей з досвідом управління і фахівців різних галузей. Серед представників у списку кандидатів до облради ваш покірний слуга Юрій Білик; другим номером Федір Аврука – уродженець Володимирецького району, управлінець в галузі охорони здоров’я; Мар’яна Завгородня – адвокат та юрист з досвідом; Віра Ковальчук – управлінка-освітянка з багаторічним стажем, а тепер успішний підприємець; Анатолій Зосимчук – досвідчений лікар-травматолог МСЧ-3 м. Вараш.

У списках до місцевих органів самоврядування теж гідні і освічені люди з досвідом депутатської, управлінської діяльності, успішні підприємці та керівники освітніх закладів. Це – Микола Волчецький, Микола Бортник, Богдан Присяжнюк, Василь Кобець, Микола Рябий, Наталя Мельник та інші.

А найбільшою нашою гордістю є кандидат на голову Володимирецької ОТГ – Мирослава Присяжнюк, успішний підприємець, яка точно знає, як правильно розпоряджатись коштами платників податків на користь громади.

За команду не соромно, і сумнівів у нашій перемозі не маю. Тому ще раз прошу підтримати команду Радикальної партії Олега Ляшка.

Вибір за Вами.

Побажання…

Сьогодні, коли вже йде до епогею виборчий процес, незважаючи на різні обставини та факти, на погляди, вподобання і партійну прихильність чи приналежність, бажаю кожному міцного здоров’я, впевненості, мудрості і перемоги!

Божого благословіння всім нам, миру і душевного спокою!

Щиро ваш Юрій Білик


Довідка про об’єкти, завершені в районі завдяки командній роботі Радикальної партії Олега Ляшка

  • відновлення якості зужитої в побуті та промисловості стічної води на комунальних очисних спорудах смт. Володимирець (реконструкція) на суму 1 млн 200 тис. грн. (з обласного природоохоронного фонду)
  • капітальний ремонт харчоблоку із заміною обладнання для приготування їжі, Володимирецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 та Великоцепцевицької ЗОШ І-ІІІ ступенів на суму 48 тис. грн. у 2017 році (з обласної програми енергоефективності)
  • капітальний ремонт покрівлі Каноницької ЗОШ І-ІІІ ступенів та Городецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» на суму 2 млн 700 тис. грн. у 2018 році (з обласного бюджету розвитку)
  • капітальний ремонт (санація) будівель Антонівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Великоцепцевицької ЗОШ І-ІІІ ступенів, Сваринівського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ДНЗ», Любахівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. В цих закладах проведена заміна вікон і дверей на загальну суму 1 млн 400 тис. грн.
  • проведення капітального ремонту покрівлі Більськовільського НВК «ЗОШ I-III ступенів – ДНЗ» на суму 2.2 млн. грн. (кошти державного бюджету на соціально-економічний розвиток окремих територій)
  • ремонт автомобільної дороги Володимирець-Антонівка на суму 7 874 404 тис. грн. та спів фінансування капітального ремонту автомобільної дороги смт. Володимирець, вул. Повстанців, на суму 2 356 980,80 тис. грн.(кошти обласного бюджету)
  • проведено заміну твердопаливних котлів у ДНЗ с. Каноничі та с. Дубівка (кошти районного бюджету)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>