Псевдопрокурор Криму Наталія Поклонська перед Днем захисту …

Псевдопрокурор Криму Наталія Поклонська перед Днем захисту …


Самопроголошений «прокурор Криму» Наталія Поклонська вручила заступнику голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтему Чийгозу попередження про неприпустимість проведення мітингів на території окупованого півострова.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав заступник голови Меджлісу Наріман Джелялов, інформує «Публіцист».

«6 грудня близько шостої вечора на в’їзді до Криму російські прикордонники довше звичайного – на дві години, затримали заступника голови Меджлісу Ахтема Чийгоза, який повертався з Києва у Бахчисарай. Прокурор Наталія Поклонська, мабуть, напередодні 10 грудня – Дня захисту прав людини, коли Меджліс традиційно проводив мітинг в центрі Сімферополя – особисто вручила Чийгозу чергове попередження про неприпустимість організації ним несанкціонованих масових заходів на території Криму», – зазначив він.

За словами Джелялова, у відповідь на претензії Чийгоза про те, що місцеві органи влади не дозволяють кримським татарам провести санкціоновані заходи, Поклонська запропонувала обговорити це питання на спеціальній нараді керівників силових структур Криму за участю представників Меджлісу.

«8 грудня ми зустрічаємося з представниками силових структур», – зазначив Джелялов.

Нагадаємо, раніше голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров перед Днем прав людини звинуватив Росію в намірі витіснити корінний кримськотатарський народ зі своєї Батьківщини та закликав виходити на мітинги (детальніше).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>