Психолог про Зеленського: Я бачу не політика, а людину обтяжену божевільною владою – НАШ

Психолог, нарколог Владислав Сова в прямому ефірі на телеканалі НАШ заявив, що президент України Володимир Зеленський не є політиком.

“Зеленський не політик. Політики знають риторику, вони слідкують за своєю мовою. На них працюють цілі команди, які навчають розмовляти, не повторятися, відповідати до упору на питання. Те, що я бачу з психіатричної точки зору, я бачу людину, яка обтяжена божевільною владою, високою відповідальністю, при цьому він не політик. Він видає ті емоційні реакції, які дозволені були б нам з вами, але не дозволені президенту України”, – розповів психолог.

За його словами, це не каже про те, що Зеленський психічно хворий чи божеволіє.

“Теоретично може все відбутися. Зеленський знаходиться під божевільним емоційним пресингом. Те, що він пішов від журналістів свідчить про те, що він не витримує емоційної напруги. Два варіанти – він або компенсується, або декомпенсується”, – додав Сова.

Як повідомляв НАШ раніше, у ЦВК назвали відсоткову явку на виборах 25 жовтня.Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>