Путіна втомила політика Суркова щодо Донбасу, – журналіст

ZIK

Коли з посади голови «ЛНР» прибрали Ігоря Плотницького, стало зрозуміло, що Владислав Сурков фактично почав втрачати контроль над процесом. Окрім цього він зробив величезну дурість, ставши кумом Захарченка, таким чином екстраполюючи на себе всі його дії.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK висловив журналіст Сергій Гармаш.

«Доволі не зрозуміло, чи розширили повноваження Курта Волкера, бо вчора Держдеп заперечив цю інформацію. Тому Волкер залишається послом щодо врегулювання конфлікту на Донбасі. В даному випадку питання Донбасу мене хвилює більше, ніж, наприклад, антикорупційний суд, який, начебто, взагалі не повинен викликати сумнівів», – зазначив Сергій Гармаш.

Тому він нічого не чекає від візиту спецпредставника Держдепу США Курта Волкера, тим паче, що переговори з Росією поставлені «на паузу».

«Незрозуміло, з ким далі потрібно буде вести переговори, бо чи залишиться Владислав Сурков на своїй посаді. Але сама увага США до цього питання, те, що воно постійно актуалізується – це позитив для нас. І давайте не забувати, що в порядку денному Волкера зазначено ознайомлення з гуманітарною кризою на Донбасі», – підкреслив експерт.

Він прокоментував чутки, які поширюються в ЗМІ, щодо того, що Владислав Сурков, буцім, «втомився» від курування українського питання в стінах Кремля.

«Сигнали про те, що Суркова можуть прибрати, звучали ще два місяці тому. Для мене першим сигналом були події в Луганську, коли Плотницького дуже грубо прибрали. Це демонструвало конфлікт «башт» Кремля – Суркова і силовиків. Тобто Сурков фактично почав втрачати контроль над процесом», – переконаний журналіст.

Так само він вважає, що Владислав Сурков зробив величезну глупість, коли став кумом Захарченка, після чого з’явились особисті зв’язки.

«Таким чином на Суркова екстраполюються всі глупості, які робить Захарченко. Що значить Сурков сам втомився? Ти заварив цю кашу, ти й розбирайся. Я думаю, що тут скоріше його політика втомила керівництво Кремля, зокрема, Путіна. Але не факт, що він прибере цю людину зовсім», – заявив гість ефіру.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>