Путін не дарма нагородив Кадирова орденом після вбивства …

Путін не дарма нагородив Кадирова орденом після вбивства …

Путін не дарма нагородив Кадирова орденом після вбивства Нємцова


Президент Росії Володимир Путін нагородив орденом Пошани Рамзана Кадирова, главу Чеченської республіки “за трудові успіхи, активну громадську діяльність та багаторічну сумлінну працю”. Новину повідомляє «Преса України».

Як згодом стало відомо, присвоєння ордена главі Чечні Рамзану Кадирову збіглось у часі з арештом підозрюваних у вбивстві російського опозиціонера – Бориса Нємцова.

Прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков, зазначив, що оформлення документів для нагородження триває декілька місяців, і що присвоєння нагороди Кадирову планувалось давно.

Нагадаємо, що кількома днями раніше, глава Чечні прокоментував арешт колишнього заступника командира батальйону “Північ” Заура Дадаєва у справі про вбивство Бориса Нємцова. Кадиров каже, що якщо Дадаєв вчинив вбивство, то це дійсно тяжкий злочин, але при цьому стверджує, що підозрюваний щиро відданий Росії, назвавши Дадаєва «справжнім патріотом».

Читайте також:


Тільки зареєстровані користувачі можуть лишати коментарі.


  • Тарас 09.03.2015 22:09

    Если это правда, то “Четвертый рейх” процветает


  • Murka Donbass 09.03.2015 21:58

    Обычно с такой формулировкой награды выдаются под какую-то дату, событие. А здесь?


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>