Путін не привітав Порошенка з Днем Перемоги

Російський президент привітав лідерів десяти держав з Днем Перемоги, крім України та Грузії, в цих країнах він привітав тільки громадян.

Президент Росії Володимир Путін звернувся з вітаннями до лідерів держав колишнього Радянського Союзу, а також привітав українців і грузинів з Днем Перемоги у Другій світовій війні, повідомляється на сайті Кремля у вівторок, 8 травня.

“Володимир Путін привітав лідерів Азербайджану, Вірменії, Білорусі, Казахстану, Киргизстану, Молдови, Таджикистану, Туркменістану, Узбекистану, Абхазії, Південної Осетії, а також громадян Грузії та України з 73-ю річницею Перемоги у Великій Вітчизняній війні”, – йдеться в повідомленні.

У вітанні зазначається, що “День Перемоги – священна дата і символ єднання і безприкладного героїзму наших народів, що билися пліч-о-пліч на фронтах війни”.

Путін переконаний, що закріплені за часів Другої світової війни традиції взаємовиручки і братської дружби між народами колишніх радянських республік можуть бути основою для подальшого зміцнення відносин між державами.

Зазначимо, що Порошенко 9 травня летить до Німеччини, де зустрінеться з канцлером Ангелою Меркель і французьким лідером Еммануелем Макроном.

У Росії до Дня перемоги вивісили банери з помилками


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>