Путін розповів, скільки сотень американських дипломатів покинуть Росію

755 американських дипломатів покинуть Росію унаслідок заходів, вжитих Кремлем у відповідь на можливі антиросійські санкції з боку США.

Про це заявив президент РФ Володимир Путін, передає Газета.Ru.

“Тисяча з гаком працівників — дипломатів і технічних працівників — працювали, досі ще працюють в Росії, 755 повинні будуть припинити свою діяльність у Російської Федерації. Це відчутно”, — сказав він.

Путін зазначив, що Москва пішла на цей крок через те, що американська сторона “зробила нічим не спровокований… крок на погіршення російсько-американських відносин”.

При цьому російський президент заявляє, що виступає проти подальших обмежень у будь-яких сферах спільної діяльності з США.

“У нас є, звичайно, що сказати і обмежити такі сфери діяльності нашої спільної, які будуть чутливі для американської сторони. Але я думаю, що цього робити не потрібно”, — сказав російський лідер.

За його словами, це буде шкодити розвитку міжнародних відносин і буде наносити якоїсь шкоди і самій Росії.

Нагадаємо, 27 липня за документ, який збільшує економічний тиск на Москву – проголосували 98 американських сенаторів, проти – лише двоє. Раніше, так само переконливо, документ підтримали і в палаті представників. Це означає, що конгресмени можуть подолати президентське вето, якщо глава США Дональд Трамп відмовиться підписувати закон.

РФ у відповідь закликала США до 1 вересня скоротити кількість своїх дипломатів на території російської до 455 і з 1 серпня пообіцяла припинити використання посольством США в Росії всіх складських приміщень в Москві та дачі в Срібному бору.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>