Путін сьогодні приїде в окупований Крим

Президент РФ зачастив на півострів.


Путин Крым

<!–    –>

Президент Росії Володимир Путін в середу, 26 жовтня, приїде в окупований Крим. Він візьме участь у регіональному форумі Загальноросійського народного фронту (ЗНФ) “Форум дій. Крим”, де виступить на пленарному засіданні та відповість на запитання учасників, йдеться в повідомленні прес-служби Кремля.

Як повідомлялося, Путін зачастив на півострів, який відвідує раз на місяць. Він минулого разу був в окупованому Криму 15 вересня, напередодні виборів до Держдуми.

Нагадаємо, Україна закликала світову спільноту не визнавати вибори в російську Держдуму, оскільки це є порушенням Москвою міжнародного права.

Нагадаємо, що до цього раз Путін їздив в Крим приблизно два місяці тому – 18 серпня. Це сталося після скандалу з придуманою ФСБ історією про “українських диверсантів”. Тоді Путін проводив нараду Ради безпеки, а також літав на вертольоті навколо будівництва Керченського мосту.


За матеріалами:

DT.UA


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>