Пєсков про затримання російських військових: Це питання не до …

Прес-секретар Путіна в черговий раз заявив, що російських військових в Донбасі немає.

Прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков в черговий раз заявив, що російських військових в Донбасі немає і питання про перевірку інформації щодо затримання військових потрібно адресувати в Міноборони.

“Я, звичайно, не можу підтвердити, тому що ми не той адресат, кому потрібно задавати такі питання. Неодноразово говорилося і нами, і міністерством оборони, що ніяких російських військових на Донбасі немає”, – сказав він журналістам.

“Коментувати матеріали не можу, думаю, це краще все-таки робити, в даному випадку, фахівцям або нашому міністерству оборони – наскільки правдоподібно ці матеріали виглядають”, – додав Пєсков.

Затриманих в зоні АТО російських військових покажуть світовій та місцевій пресі

Відповідаючи на запитання журналістів, чи повинна бути проведена якась перевірка цього питання з точки зору адміністрації президента, Пєсков відповів: “З точки зору адміністрації президента – не повинна. Це не тема адміністрації президента. В даному випадку це питання потрібно адресувати не до нас “.

Нагадаємо, спочатку про затримання двох російських військових повідомили представники батальйону “Айдар”. Незабаром дану інформацію підтвердили в штабі АТО. Як повідомив Лисенко, затримано двох російських офіцерів головного розвідуправління Міноборони РФ, з ними працюють оперативники.

Пізніше в ЗМІ з’явилася інформація, що один із затриманих – командир розвідгрупи, капітан Єрофєєв Євген (1985 р.н., уродженець м Куйбишев, позивний “Дельфін”), а другий – старший розвідник, сержант служби за контрактом Александров Олександр (1987 р.н., уродженець м.Южно-Сахалінськ, позивний “Алекс”).

У Держдумі РФ вважають за необхідне перевірити заяви Києва про затримання російських військових. У Міноборони Росії поки ніяких коментарів не дають.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>