Півзахисник збірної України про ЧС-2018: в разі виходу нас би не …

Півзахисник збірної України Сергій Сидорчук вважає, що якби команда пробилася на чемпіонат світу-2018 в Росії, її на турнір не пустило б керівництво.

Коментуючи в інтерв’ю Футбол 24 версію про те, що на жовто-синіх, що потерпіли невдачу у відбірковому циклі мундіалю, вплинула відсутність чіткої мети через невизначеність щодо участі на турнірі в Росії, хавбек допустив, що кожен гравець сприймав цю ситуацію по-своєму.

Футболіст зізнався, що для нього було б краще завоювати путівку на ЧС-2018, після чого з “чистою душею” очікувати на рішення Федерації футболу. Втім, припустив він, на когось із його партнерів по національній команді ця ситуація дійсно могла вплинути негативно.

“Це така важка тема. Ми – люди підневільні. Як військові – куди пошлють, туди й поїдемо. Але, відверто кажучи, я думаю, що нас би туди не відпустили”, – переконаний Сидорчук.

В якості вирішальних у невдалій боротьби за вихід на мундіаль півзахисник назвав втрачену перемогу над Туреччиною в гостях, а також поразку від Ісландії. Саме в Рейк’явіку, вважає хавбек, “не вистачило позитивного результату, щоб вийти на ЧС”.

Раніше екс-наставник збірної України та глава комітету національних збірних країни Мирон Маркевич висловив переконання, що головною причиною непотрапляння команди на чемпіонат світу-2018 стала відсутність класних нападників.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>