Півзахисник "Шахтаря" Фред покараний за вживання допінгу

Бразильський футболіст отримав першу дискваліфікацію через позитивні допінг-проби.


Фред

<!–    –>

Конфедерації футболу Південної Америки (КОНМЕБОЛ) прийняла рішення дискваліфікувати півзахисника донецького “Шахтаря” Фреда до червня наступного року. Таким чином, 22-річний футболіст не зможе виступати на турнірах під егідою організації.

При цьому матеріали справи керівництво КОНМЕБОЛ передасть у ФІФА, де будуть визначені нові санкції стосовно гравця. Велика ймовірність, що бразилець буде усунений від футболу на строк до декількох років. При цьому Фред за допомогою адвоката планує оскаржувати всі рішення стосовно себе через апеляції.

Раніше гендиректор “Шахтаря” Сергій Палкін заявив, що Фреда можуть дискваліфікувати на термін від 6 місяців до 2 років. У даний момент бразилець до офіційного попередження від УЄФА продовжує виступи за “гірників”.

Нагадаємо, Фред попався на допінгу, здавши аналіз під час виступів за збірну Бразилії на Кубку Америки. Повторна допінг-проба футболіста також підтвердила наявність в крові забороненого гідрохлоротіазиду.


За матеріалами:

Globo


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>