Півмільйона-мільйон: скільки нардепи готові витратити, аби …

Українські депутати пішли на канікули, щоб із новими силами повернутися до боротьби за вплив восени. Боротьба в парламенті розгориться ще й за місця в партійних списках, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Розенблат запевняє, що проміняв успішний бізнес на роботу в парламенті недаремно, адже хоче створити умови, щоби кожна людина знайшла своє майбутнє. Звинувачення в корупції політик відкинув. “Тільки мажоритарний округ. Я ж знаю, що це боротьба, я був налаштований. Коли я пішов в парламент, мені сказали – закінчиш дуже погано”, – розповів він. І додав, що зараз більша увага має бути прикута до роботи штабів та агітації.


ВідеоНа що готові піти депутати, аби залишитися при владі – опитування ТСН

Депутати пішли на канікули, щоб з новими силами повернутися до боротьби за вплив. Скільки грошей вони готові віддати, аби втриматися на плаву – хто сотню тисяч доларів, а хто більше мільйона, – про це у народних обранців розпитала ТСН. 

На що готові піти депутати, аби залишитися при владі – опитування ТСН

Балотуватися по своєму кругу має намір і Яценко. Репліки про сотні тисяч і навіть мільйони доларів він відкидає. При цьому багато у свій округ Яценко не вкладає – на його думку, сума більша за мільйон є невеликою. Точно не про такі суми йдеться у Романюка, який не винаймає політтехнологів і робить усе самостійно. “Це в межах, мені здається, до 50 тисяч доларів. В залежності від того, яка буде конфігурація на окрузі, можливо і 100 тисяч доларів”, – розповів він про видатки на рекламу. Такі гроші він сплачувати готовий, а червоною лінією для себе назвав суму і 500 тисяч доларів.

Рибалка ще взагалі нічого не вирішив стосовно прийдешніх виборів, бо це “дороге задоволення”. Від фінансування Радикальної партії він відхрестився, а від питання про конкретні суми – просто втік. Гопко ж відверто говорить про те, що до наступного складу парламенту може не потрапити, а Дубінін сміється, що до виборів треба прожити ще цілий рік.

Кореспондент ТСН Дар’я Счастлива

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>