"Північний потік – 2" і політика США: Нацбанк назвав головні геополітичні ризики для України

Для фінансової стабільності України зберігаються високі геополітичні ризики.

Про це йдеться в звіті Національного банку України (НБУ) про діяльність Ради з фінансової стабільності, пише Сегодня.

У документі говориться, що в цілому глобальна економічна ситуація залишається напруженою через протистояння США з Іраном, торгової війни США з Китаєм, загрози виходу Великобританії з ЄС без досягнення домовленостей, посилення протекціоністських настроїв в економічній політиці, заворушень у Венесуелі, протестів у Франції, а також втручання Росії в справи інших країн.

“Геополітичні ризики для України посилилися після ескалації агресії РФ в Азовському морі і сигналів від низки європейських і світових політиків про доцільність “перезавантажити” політику щодо Росії, незважаючи на її незмінну агресивну позицію. Просування проекту трубопроводу “Північний потік – 2” також посилює ризики для України, зокрема через можливе припинення транзиту газу по території нашої країни”, – наголошує Рада фінансової стабільності.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>