Підстрелений Пашинським чоловік про закриття справи: "Його …

В’ячеслав Хімікус і його адвокат дізналися про закриття справи проти Сергія Пашинського з його Facebook. Офіційних документів від слідства вони ще не отримували, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

“Його нагородять іще, мабуть. А мене… Раніше неповнолітніх за вухо тягали, а тепер до мене – ще ж адміністративна справа”, – каже чоловік, із яким у політика виник конфлікт на дорозі. Це сталося у передноворічну ніч. Хімікус із пляшкою слабоалкоголки повертався додому з гостей і розмовляв телефоном із дружиною, коли його попросив про допомогу водій буса, котрий заглух. Разом чоловіки взялися штовхати машину, аби прибрати її з дороги, котрою в цей час їхала машина Пашинського з його дружиною за кермом. Жінка у грубій формі дорікнула чоловікам, що в буса не ввімкнуті габарити. “Вони ж такі літературні… Ну, як поставила питання, так я і відповів”, – каже Хімікус.

Далі версії різняться. Свою Сергій Пашинський описав у соцмережі. “Наше прохання… дуже розлютило одного з чоловіків поряд з машиною, як виявилося, дуже нетверезого. Я мав пістолет, зробив попереджувальний постріл у повітря. Нападника це не зупинило, він сильно вдарив мене пляшкою по голові, я впав на землю. Мені вдалося зупинити кривдника, лише коли лежачи вистрілив йому у ногу”, – твердить політик. За версією ж В’ячеслава, Пашинського в машині він і не побачив, бо після словесної перепалки авто від’їхало геть. Він і надалі штовхав автобус, аж поки не почув крик за спиною. “Мордою в підлогу – щось таке пролунало. Ну, пробачте… Коли я побачу ствол у себе в грудях – я будь-кого ударю”, – каже Хімікус.

Внаслідок пострілу Пашинського в Хімікуса на чотири частини роздробили стегнову кістку. “Нозі прийшли кранти”, – коментує чоловік, який тепер вимушений ходити з паличкою. Дружина В’ячеслава все що відбувалось, чула по телефону – чоловік просто не вимкнув його, коли штовхав авто. За кілька хвилин вона вже була поруч. “Багато друзів говорили, яка я молодець. Але це було вже потім, спершу був стан шоку”, – розповіла вона. І в поліції, і в лікарні їй казали, що винен саме чоловік, хоча вона все чула на власні вуха. В’ячеслав тривалий час пролежав у лікарні, переніс операцію, а нині – непрацездатний. “Покалічене життя. Моє, мого чоловіка, дітей – і на цьому все закінчити неможна”, – твердить жінка.


© Facebook.com/Сергій Пашинський

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>