Підтримка реформ і політика стримування: в НАТО розповіли про …

Про це повідомляє прес-служба YES.

“Україна зараз переживає ситуацію, в якій нам потрібно повертатись до основних принципів і компромісів. Такий компроміс був досягнутий у 2008 році в Бухаресті та підтверджений на останньому саміті в Брюсселі, де були визнані наміри України вступити до НАТО. Існували певні труднощі в минулому, але, думаю, рано чи пізно це стане реальністю”, – сказав Альварґонзалес.

Читайте також: Українці і членство в НАТО: як змінювалося ставлення до Альянсу

До того часу ми працюватимемо над питанням допомоги Україні. Підтримуватимемо її в проведенні реформ, які є глибокими і важливими для перетворення України на сильнішу країну,
– додав помічник генсека Альянсу.

Щодо стосунків НАТО з Росією, він зазначив, що політика Альянсу ґрунтується на стримуванні та діалозі. А для ефективного стримування Росії необхідна перш за все єдність всіх 29 країн-членів НАТО.

“Ситуація з Росією провокує нас щоденно, але є спільне розуміння і політика стосовно Росії, підтримувана усіма членами. Це стримування та діалог. У стримуванні мовиться про військову міць і політичну волю до її використання у разі необхідності. Для НАТО важлива єдність, адже якщо немає єдності ‒ немає стримування. Всі члени НАТО мають чітке розуміння того, як це повинно працювати”, ‒ додав помічник генерального секретаря НАТО.

Що таке НАТО? Військово-політичний блок, який об’єднує більшість країн Європи, США і Канади. Це “трансатлантичний форум” для проведення країнами-союзниками консультацій з будь-яких питань, що зачіпають життєво важливі інтереси його членів, включаючи події, здатні поставити під загрозу їхню безпеку. Однією з цілей НАТО є забезпечення стримування будь-якої форми агресії щодо території будь-якої держави-члена НАТО або захисту від неї. На сьогодні членами НАТО є 29 країн.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>