Під Києвом горять торфовища

У районі Биківні під Києвом спалахнули торфовища.

Під Києвом в районі Биківні горять торфовища, повідомили в прес-службі столичного управління ДержНС. У відомстві зазначили, що інформація про пожежу надійшла близько 5:00 четверга, 11 червня. Зокрема, повідомлялося, що виникли три вогнища спалаху по 30-40 соток.

“Нам прийшло повідомлення на пульт про те, що під Києвом в районі Биківні горять торфовища. І жителі Дарниці телефонували, повідомляли про задимлення. Однак, до гасіння пожежі працівників ДСНС поки не долучають. Поки лісівники Дарницького лісництва намагаються ліквідувати загоряння самотужки”, – розповіли в прес-службі ДСНС.

У відомстві зазначили, що лісники обкопують торфовища, які продовжують тліти. У Дарницькому лісопарковому господарстві пояснили, що дим сягає лісового озера біля ДВРЗ.

Як повідомляв Кореспондент.net, у Києві вранці у четвер, 11 червня, димом затягнуло район Дарницького вагоноремонтного заводу.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>