Під Радою буде два наметові табори – військовий і цивільний

Протестувальники під стінами Верховної Ради зроблять два наметових табори – військовий і цивільний.

Про це повідомив народний депутат від “Самопомочі”, один з організаторів акції Єгор Соболєв, передає “Інтерфакс-Україна“.

“Військові роблять військовий табір: закритий, з дисципліною і охороною, розташований в тому місці, де немає хорошого кута для снайперського прицілу. Ось ця територія для цього найкраща (на проїжджій частині вулиці Грушевського – ред). Цивільним ми пропонуємо розміщуватися у парку, як пропонує Нацполіція”, – зазначив Соболєв.

Він додав, що на Грушевського “залишається місце для спілкування, зустрічей, дискусій”.

Наразі біля будівлі Верховної Ради перебуває понад 200 осіб. Учасники акції у наметовому містечку займаються в’язанням маскувальної сітки для АТО.

Ділянку дороги біля парламенту досі перекрито. Теріторію з боку вулиць Липської та Шовковичної охороняють співробітники Нацгвардії і поліції.

Нагадаємо, від 17 жовтня в Києві представники різних політичних сил протестують під стінами Верховної Ради за проведення політичної реформи. Урядовий квартал був перекритий правоохоронцями.

Мітингувальники вимагають зміни виборчого законодавства, зняття депутатської недоторканності та створення антикорупційного суду. Увечері 19 жовтня демонстранти розійшлися, але біля Верховної Ради залишилися намети з “оргкомітетом” мітингу. Також активісти «Руху нових сил» Міхеіла Саакашвілі вирішили продовжити акцію протесту.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>