Під час відпустки в Єгипті помер український депутат

Сьогодні, 26 серпня, пішов із життя очільник Тернопільської міської організації об’єднання “Свобода” Володимир Стаюра. Нещасний випадок стався в Єгипті. Володимир відпочивав там із дружиною та 7-річним сином. Під час прогулянки біля моря в Стаюри зупинилося серце. Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.19:30.

Водночас інші джерела повідомляють, що Стаюра загинув під час заняття з дайвінгу, яке було його хобі останні кілька років. Про це пише ternopil.te.ua. Під час підйому з води, ніби, відбулася різка зміна тиску. Не виключено, що акваланг був несправним.

Володимиру Стаюрі був лише 51 рік. Від 2009-го він був депутатом Тернопільської обласної, а потім міської ради та очолював Тернопільську обласну організацію ВО “Свобода”, а до останнього часу – міську організацію. На війні був у складі добровольчого батальйону “Січ” та заступником командира роти “Карпатська Січ” 93-ї бригади Збройних сил України.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>