Після введення безвізового режиму на окупованому Донбасі зріс попит на закордонні паспорти – РБК

Після введення безвізового режиму з Євросоюзом на окупованому Донбасі зріс попит на закордонні паспорти, в тому числі старого зразка. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив лідер групи “Інформаційний спротив” Дмитро Тимчук.

“Після введення ЄС безвізового режиму з Україною на окупованих територіях різко зріс попит на закордонні паспорти, в т. ч. старого зразка”, – повідомляє він.

Так, за словами Тимчука, в “Міністерстві внутрішніх справ” так званої “Луганської народної республіки” за хабар у розмірі 400-500 доларів можна оформити закордонні паспорти старого зразка на бланках, які залишилися в підрозділах державної міграційної служби після окупації окремих районів Луганської області в 2014 році.

“За більш скоромну суму здійснюється вклеювання фотокарток у паспорти громадян при досягненні ними 25 і 45 років і ставиться недійсна печать, також залишена в момент окупації”, – повідомляє Тимчук.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що “прикордонники” ДНР/ЛНР навмисне псують паспорти українців при проходженні КПВВ.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>