Після російської агресії в Україні співпраця з РФ буде вкрай …

Після російської агресії в Україні співпраця з РФ буде вкрай …

Після російської агресії в Україні співпраця з РФ буде вкрай важкою - США


США готові співпрацювати з Росією по багатьох міжнародних питаннях, однак після військової агресії в Україні реалізувати спільні проекти буде дуже важко.

Про це під час свого брифінгу заявила прес-секретар Держдепартаменту США Джен Псакі, новину передає “Преса України”.

“Очевидно, що є питання, в яких ми відчуваємо, що можемо продовжувати спільну роботу – переговори в Ірані тривають, на цих вихідних була зустріч представників. Ми продовжуємо бути партнерами в цьому. Є питання, де у нас є розбіжності. Україна, звичайно, та проблема, про яку ми часто тут говоримо, і у нас є сильні побоювання з приводу російської підтримки сепаратистів, яка ховається від нас”, – зазначила вона.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що російські офіційні ЗМІ тиражують брехню про бойових діях на сході України, і її стало настільки багато, і вона перетворилася на таку відверту, що в неї вже не вірять самі росіяни.

Про це заявила помічник державного секретаря США у справах Європи і Євразії Вікторія Нуланд, під час свого виступу в Бруклінському інституті.

Вона заявила, що в Росії, яка є одним з учасників мінських угод необхідно потрібно запитати чому російські державні ЗМІ “вивергають брехню про те, хто винен у насильстві”.

Дуже багато заяв російських ЗМІ настільки дурні, що в них не вірять навіть росіяни.

Читайте також:

Тільки зареєстровані користувачі можуть лишати коментарі.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>