Після секс-скандалу Яременко написав заяву про відставку з посади голови комітету

1 листопада народний депутат від “Слуги народу” Богдан Яременко повідомив, що написав заяву про складання повноважень голови комітету з зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва.

Про це він написав у фейсбуці.

За його словами, він написав заяву “з метою порятунку українського парламентаризму” від нього самого, а “української журналістики в особі сайту “Букви” від статтей 163 і 182 Кримінального кодексу України”.

Водночас він вказав на “дрібний політичний шантаж трьох фракцій парламенту”.

Яременко каже, що через Давида Арахамію йому передали, що для трьох фракцій буде достатньо, якщо він повідомить про заяву про відставку особисто в пості на фейсбуці 1 листопада до 19:00.

Копію заяви він обіцяє вивісити пізніше.

Разом з цим він наголосив, що передасть заяву голові Верховної Ради України лише “коли і якщо” рішення про відставку підтримає фракція партії “Слуга народу”.

Нагадаємо, Богдана Яременка викрили на листуванні з повією, з якою він домовлявся про зустріч, і все це відбувалося просто в залі під час пленарного засідання. На фото видно, як Яременко, не відриваючи пальця від кнопки для голосувань, листувався з 32-річною Аліною, яку питав про умови зустрічі. Жінка виклала свої розцінки та описала, які секс-послуги пропонує, а на які має табу. Нардеп потім заявив, що скандал організував він сам.

Ввечері Яременко видалив у фейсбук свій допис, в якому хвалився ідеєю фейкової переписки, та написав новий, в якому вибачився перед усіма – від дружини до президента.

Після скандалу голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія запевнив, що питання про покарання нардепа розглянуть на засіданні фракції і назвав можливі шляхи вирішення ситуації.

Фракції “Європейська солідарність”, “Батьківщина” та “Голос” закликали звільнити народного депутата від “Слуги народу” Богдана Яременка з посади голови Комітету Верховної Ради.


Відео

Наслідки секс-скандалу: 4 фракції парламенту вимагають відставки Богдана Яременка

Нардепа заскочили за перепискою з повіями просто у залі Верховної Ради під час голосувань. Яременко спочатку стверджував, що це підробка, яку він сам і сфальшував для папараці. А наступного дня, після оприлюднення нових фото інтимної переписки, таки визнав, що це його листування, яке вкрали журналісти.  

Наслідки секс-скандалу: 4 фракції парламенту вимагають відставки Богдана Яременка

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>