Після уроку фізкультури у Більче-Золотому померла 9-річна …

Після уроку фізкультури у Більче-Золотому померла 9-річна …

9-річна Анастасія Тимків, учениця школи Більче-Золотого, що у Борщівському районі, померла 16 вересня.

Дитині на уроці фізкультури стало зле. Вчитель викликала медиків та надавала дівчинці першу допомогу. Доки «швидка» їхала – дитину на руках перенесли до лікарні, що поруч зі школою. Звідти Настю направили до реанімації Борщівської райлікарні. Але дитину врятувати не вдалось.

  • Вона ніколи не скаржилась на здоров’я, – розповіли у школі. – Гарна учениця, активна, займалась у танцювальному та футбольному гуртках. Ще в понеділок приходила з мамою і грала у футбол. У вівторок її не стало.

Батьки Насті розлучені, але обоє брали участь у вихованні дитини, кажуть у школі. Мама на заробітках за кордоном, але зараз в Україні. У день, коли померла Настя, жінка мала знову їхати на роботу.

  • Дитина жила з бабусею, яка працює тут, у нашому закладі, – розповіла директор школи Лілія Козак. – Якраз перед уроком фізкультури вона прибігала до бабці. У Насті був хороший настрій і вона розповіла бабусі, що біжить на урок фізкультури.

Коли дитину принесли до сільської лікарні, фельдшер зафіксував, що у школярки ще були пульс та серцебиття.  

  • Це єдина дитина в сім’ї, – розповіли односельці. – Її вже сьогодні (17 вересня – прим. ред.) привезли додому після розтину. Попередні результати – дівчинка фізично була абсолютно здоровою. Ховатимуть її у Більче-Золотому. Коли – ще поки вирішують.  

Однокласники Насті як могли допомагали дорослим рятувати дівчинку. Бігали по воду, за медиками. Діти досі не можуть дійти до тями, що трапилось з Настею. Вчителі, як можуть, підтримують малечу.

Нагадаємо, 17 вересня Перед першим уроком помер 11-класник 21 школи.

Редакція висловлює щирі співчуття родинам, друзям і знайомим школярів. Нехай Спочивають з Богом. 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>