Рада делегувала Савченко в ПАРЄ

Рада делегувала Савченко в ПАРЄ

Полонена льотчиця стала офіційним представником парламенту України в асамблеї Ради Європи. 


савченко

<!–       –>

Верховна Рада прийняла звернення парламенту до міжнародних організацій і міжпарламентських асамблеям, в якому делегувала в Парламентську асамблею Ради Європи полонену льотчицю, народного депутата України Надію Савченко

Відповідну постанову на засіданні у четвер підтримав 321 народний депутат. 

“Верховна Рада України заявляє, що народний депутат, член фракції політичної партії “ВО “Батьківщина” у Верховній Раді 8-го скликання Надія Вікторівна Савченко внеквотно буде представляти український парламент у Парламентській асамблеї Ради Європи і буде обрана членом постійної делегації Верховної Ради України в ПАРЄ”, – йдеться у зверненні. 

Також в документі міститься заклик українського парламенту до міжнародних організацій і міжпарламентських асамблей із закликом вжити необхідних заходів для якнайшвидшого звільнення Савченко. 

Ряд експертів вважають, що надання льотчиці Савченко дипломатичного статусу з правової точки зору не дозволить Росії надалі утримувати її під вартою.

22 грудня російський суд знову відмовився звільнити Савченко. Льотчиця оголосила голодування.

За матеріалами: ZN.UA

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>