Рада має вирішити, що робити з особливим статусом Донбасу – Пристайко

Про це заявив міністр закордонних справ України Вадим Пристайко під час пресконференції на полях щорічної зустрічі Ялтинської європейської стратегії (YES), яка 12-14 вересня проходить в Києві, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Сама ідея особливого статусу, яка прописана в діючому законі, – це був компроміс, який дозволив нам припинити війну із самого початку 2015 року. Тепер ми маємо рухатись далі. Цей закон дійсно був розрахований до 31 грудня цього року. І я вважаю, що перед нашими депутатами стоїть надзвичайно складне завдання, яким чином змінити цей закон, написати новий закон, погодити цей закон. Це дуже складна робота, яку ми починаємо з нашим депутатським корпусом”, – сказав Пристайко, додавши, що говорячи про “нас”, має на увазі “ту частину нашого уряду, яка залучена тих до переговорів”.

Читайте також: Пристайко впевнений, що Захід не схоче і не зможе “викрутити руки” Зеленському

За його словами, попереду буде “складна робота”, адже багато деталей треба врахувати, зокрема, як далеко можна проснутись в цьому законі, які необхідно зробити компроміси для настання миру.

Пристайко підкреслив, що не знає, що буде вирішено із законом, зокрема, чи будуть внесені зміни в чинний, чи ухвалено новий. За його словами, “голосувати нашим депутатам”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>