Рада повиганяла з управління комітетів голосувальників за …

Рада повиганяла з управління комітетів голосувальників за …

Верховна Рада 8 скликання_3

Під час сьогоднішнього засідання Верховної Ради депутати проголосували за відкликання з посад голів, перших заступників та секретарів парламентських комітетів тих депутатів, які голосували за скандальні закони 16 січня. 

Зокрема посади першого заступника та заступника голів комітету з питань аграрної політики позбавили Сергія Лабазюка та Геннадія Бобова.

Андрій Деркач та Володимир Кацуба були змушені залишити посади першого заступника глави та заступника глави комітету з питань економічної політики.

Також з управління комітету з питань науки та освіти виключили секретаря Михайла Поплавського. Також без своїх посад у комітетах залишилися заступник голови комітету з питань національної безпеки і оборони В’ячеслав Богуслаєв, заступник голови комітету з питань охорони здоров’я Андрій Шипка, заступник голови комітету з питань податкової та митної політики Віктор Развадовський, заступник голови комітету з питань прав людини, нацменшин і міжнаціональних відносин Олександр Фельдман, заступник голови комітету з питань правової політики і правосуддя Антон Кіссе, заступник голови комітету з питань промислової політики і підприємництва Анатолій Гіршфельд, заступник голови регламентного комітету Віктор Бондар, заступник голови комітету з питань транспорту Владислав Атрошенко, а також перший заступник голови комітету з питань фінансової політики та банківської діяльності Леонід Климов.

Як повідомлялося раніше, журналісти заявляли, що одіозного депутата Довгого призначили заступником комітету Ради. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>