Рада розгляне соцзахист дітей та антикорупційну політику

На засіданні також народні депутати мають розглянути у першому читанні законопроект 2003а “Про внесення змін до статті 15 Закону України “Про доступ до публічної інформації” щодо зменшення терміну оприлюднення проектів нормативно-правових актів, рішень органів місцевого самоврядування”.

Як вказано в порядку денному, Рада планує розглянути проекти постанов про призначення декількох парламентських слухань. Зокрема, “Державна природоохоронна політика України: стан, перспективи розвитку та шляхи співпраці з громадянським суспільством” (проект постанови №9485), “Стан реалізації засад антикорупційної політики в Україні” (№10034). Депутати також мають ухвалити Рекомендації парламентських слухань на тему: “Запобігання та протидія дискримінації жінок з вразливих соціальних груп” (проект постанови №9408).

Традиційно в середу Рада розгляне блок питань ратифікацій.

Окрім того, депутати мають розглянути проекти постанов, що стосуються адміністративно-територіального устрою Донецької області, зокрема щодо встановлення меж окремих районів.

Також у першому читанні депутати планують розглянути законопроекти №5054 щодо забезпечення доступу захисника до особи, яка має право на захист, та №2545 “Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо звільнення від кримінальної відповідальності судді”.

Читайте також: Обговорення Проекту Закону України «Про критичну інфраструктуру та її захист».

У другій половині дня депутати працюватимуть у комітетах, фракціях і групах.

Як повідомляв Укрінформ, Комітет ВР з питань регламенту та організації роботи парламенту о 15:00 розпочне засідання, на якому має розглянути проекти постанов щодо призначення дати інавгурації обраного Президента України Володимира Зеленського.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>