Радбез ООН проведе екстрене засідання по Україні

Радбез ООН проведе екстрене засідання по Україні

Зустріч відбудеться о 21.00 за київським часом.


Совбез ООН

<!–      –>

Рада безпеки ООН проведе екстрену зустріч у зв’язку з повідомленнями про введення російських військ на територію України. Про це заявив журналістам головує в РБ в серпні постійний представник Великобританії при ООН Марк Лайалл Грант, повідомляє “ИТАР-ТАСС”.

“Зустріч запланована на 14:00 (21.00 за київським часом-ред). Ми розраховуємо почути від Росії пояснення з приводу того, чому її військовослужбовці перебувають на території України”, – сказав він.

Дипломат зазначив, що у нього немає сумнівів в тому, що повідомлення про перетин кордону відповідають дійсності. “Абсолютно ясно, що російські війська знаходяться там”, – сказав Грант.

Як раніше повідомлялося, сьогодні, 28 серпня, прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк закликав західних партнерів скликати термінове засідання Ради безпеки ООН у зв’язку з істотним збільшенням російських військ на сході України.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>