"Радіо 24" остаточно поглинуло радіостанцію Михайла Бродського – Прес

"Радіо 24" остаточно поглинуло радіостанцію Михайла Бродського – Прес

“Радіо 24″ остаточно поглинуло радіостанцію Михайла Бродського

Львівська телерадіокомпанія “Праймедіа” (“Радіо 24″) придбала черкаську компанію “Агенція відеорішень”, що раніше мовила з позивним “Радіо Че”.

Відповідні зміни до ліцензії мовника внесла Національна рада з питань телебачення і радіомовлення 5 березня.

Власником ПП “Агенція відеорішень” замість Ореста Сохара стало ТОВ “ТРК “Праймедіа””. Директором замість Любові Правдіної – Наталія Марчук. У редакційній раді Олену Воронкіну і Тетяну Лянну замінили Наталія Марчук і Марта Більська.

За даними єдиного державного реєстру, Наталія Марчук, яка працює в медіагрупі “Люкс” (канал “24”, “Радіо 24″ і “Люкс ФМ”), очолила черкаську радіокомпанію ще 14 листопада 2014 року. Заяву про переоформлення ліцензії компанія подала 10 грудня, але згодом її доопрацьовувала.

У ліцензії компанії Нацрада змінила також її адресу в Черкасах з вул. Чигиринської, 15 на вул. Горького, 27. Водночас за даними єдиного держреєстру, компанія вже змінила адресу на київську – вул. Володимирська, 61/11 (адреса медіагрупи “Люкс”).

Також Нацрада змінила в ліцензії компанії позивні “Радіо Че” на “Радіо 24″ і програмну концепцію – на концепцію мережевого “Радіо 24″, об’єднавши дві ліцензії ПП “Агенція відеорішень” (по 12 годин мовлення на одній частоті) в одну ліцензію на 24-годинне мовлення на частоті 101 МГц у Черкасах.

За даними “Телекритики”, черкаська радіостанція й раніше ретранслювала мережеве “Радіо 24″, роблячи врізки регіональних програм і реклами.

Співвласниками ТРК “Праймедіа” є керівник ТРК “Люкс” Роман Андрейко з дружиною. Пан Андрейко з дружиною є також співвласниками ТРК “Люкс” (“Люкс ФМ” і канал “24”), у якій мажоритарним акціонером виступає дружина мера Львова Андрія Садового.

Черкаська компанія “Агенція відеорішень” у минулому працювала в одному офісі із черкаським телеканалом “Вікка”, їх очолювала один менеджер – Любов Правдіна. Обидва медіа пов’язували з мером Черкас Сергієм Одаричем і його політичним і бізнес-партнером Михайлом Бродським. Орест Сохар, який володів “Агенцією відеорішень”, є багаторічним радником пана Бродського та нині керує інтернет-виданням пана Бродського “Обозреватель”.

Коментарі
Варто почитати

Украинская Баннерная Сеть

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>