Разумков відповів на слова про «зелений ксерокс» у Раді

REUTERS / Gleb Garanich

Дмитро Разумков

Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков відповів на звинувачення опозиції, що парламентська більшість працює як «безсоромний зелений ксерокс».

«Сьогодні говорили про якийсь ксерокс, але це точно не про нас», – сказав Разумков в коментарі LB.ua в кулуарах 16-ї щорічної зустрічі Ялтинської європейської стратегії (YES).

На думку представника Слуги народу, парламент працює ефективно і не втрачає свою суб’єктність.

«Поки що все в порядку, будемо сподіватися, що так буде і далі. І результативні голосування це показують – 250, 300, 341 голос. Парламент працює швидко, парламент працює ефективно, але це не означає, що парламент втрачає свою суб’єктність», – сказав Разумков.

«Зеленые человечки» захоплюють. Геращенко заявила, що Рада перетворюється на парламент АРК Крим

Раніше співголова депутатської фракції Європейська солідарність Ірина Геращенко звинуватила партію Слуга народу в тому, що вони крадуть законопроекти, які напрацювала Верховна Рада восьмого скликання.

«Правляча більшість пишається тим, що вони працювали, як шалений зелений принтер. Цього дня вони пропонують працювати, як безсоромний зелений ксерокс. Тому що вкрали низку законів, над якими роками працював уряд, депутати”,- заявила вона.

Зелений колір був основним у виборчій кампанії президентської партії Слуга народу, яка отримала більшість місць у Верховній Раді.

НВ є партнером форуму Ялтинської Європейської Стратегії та веде онлайн-трансляцію заходів, які проходять в рамках YES.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>