Рамзана Кадирова нагородили орденом Доброти

Рамзана Кадирова нагородили орденом Доброти

 

Глава Чеченської Республіки Рамзан Кадиров здобув у Грозному орден за доброту і людяність від Національного фонду “Суспільне визнання”, повідомляє прес-служба глави і уряду Чечні у середу, 4 червня.

У повідомленні зазначено, що “Кадиров нагороджений за доброту і людяність, а також ефективну діяльність з адресної соціальної і духовної підтримки дітей і вдів загиблих захисників Вітчизни, ветеранів ВВВ та бойових дій, активну високоморальну громадянську позицію”.

“Протягом багатьох років фонд відзначає працю людей, які щодня ризикують своїм життям і здоров’ям, стоять на сторожі правопорядку і ведуть боротьбу з тероризмом та злочинністю”, повідомила прес-служба.

Фонд “Суспільне визнання”, створений для демократичних перетворень у країні, розвитку національної економіки, науки, освіти, культури і спорту.

Раніше повідомлялося, що за сприяння Рамзана Кадирова були звільнені затримані в Україні журналісти російського телеканалу LifeNews.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>