"Рапід" – "Шахтар": Тейшейра відкритий футбол, Кучер попереджає про агресію суперника

“Шахтар” вилетів до Австрії на матч раунду плей-офф Ліги чемпіонів проти “Рапіда”.


Шахтер

<!– ""   –>

Перший поєдинок між “Рапідом” і “Шахтарем” відбудеться в середу, 19 травня. Мірча Луческу взяв 21-го футболіста. У заявці не виявилося захисника Івана Ордеця, а бразилець Фред, допінг-проба якого дала позитивний результат, залишається в обоймі.

За словами лідера української команди Алекса Тейшейри, поразка від “Дніпра” повинна допомогти уникнути подібних помилок в єврокубках: “М’яко кажучи, у грі з “Дніпром” ми не дуже добре себе проявили. Можливо, нам не вистачало концентрації. Але в протистоянні з “Рапідом” ми не маємо права допустити таких помилок, потрібно бути максимально уважними. Цей матч дуже важливий для нас! Ми вже багато разів переглядали відео з участю австрійської команди, вивчали їх слабкі і сильні сторони. Але ще раз повторю: від нас вимагається повна віддача і концентрація”.

“Виходячи з відеоінформації можу з упевненістю сказати, що “Рапід” – дуже хороша команда. І в нашому протистоянні немає фаворитів. Кажучи відверто, мені здається, цей матч буде навіть складніше, ніж з “Фенербахче”. Ми готові. Знаємо, що в “Рапіді” дуже швидкі, швидкісні гравці. Тому не можна відставати. Впевнений на сто відсотків, що в середу вболівальники побачать відкритий футбол! Як тільки з’явиться можливість забити, потрібно моментально нею користуватися. Ми хочемо провести хороший матч і завершити його з позитивним для нас результатом. Головне – не втрачати концентрації. Як я вже говорив, у грі з “Дніпром” нам її не вистачало, і тепер треба виправлятися”.

Захисник “Шахтаря” Олександр Кучер підкреслив, що австрійці лише на перший погляд є аутсайдерами в парі: “Я можу судити про цю команду виключно виходячи з останніх її матчів у Лізі чемпіонів з “Аяксом”. Австрійці діяли добре, пройшли такого серйозного суперника. Думаю, для них це досягнення. Виявилося, “Рапід” не така проста команда: зіграна, з хорошою самовіддачею футболістів. На зборах ми зустрічалися з австрійськими клубами. Вони всі як один демонструють строгий, агресивний футбол. І найважливіше: команди з цієї країни б’ються до кінця! Є ще один важливий момент: у протистоянні з тими суперниками, чию гру ти добре знаєш, є простір для маневрів. А до зовсім незнайомих команд потрібно підходити з побоюванням. Тому що вони можуть піднести сюрпризи”.

“Можу тільки припустити, що в домашньому матчі австрійці будуть атакувати. В останніх зустрічах “Рапід” забиває досить багато, тому не думаю, що вони будуть діяти від оборони. На обороні завжди лежить відповідальність. Але потрібно буде грати уважно і сконцентровано не лише в захисті. Вся команда повинна діяти злагоджено: і оборонятися, і атакувати”.

Нагадаємо, що в третьому кваліфікаційному раунді “Шахтар” за підсумками двох матчів пройшов турецький “Фенербахче”.


За матеріалами:

ФК Шахтер


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>