Расмуссен: Росія сприймає НАТО як ворога

Расмуссен: Росія сприймає НАТО як ворога

Вторгнення російських військ в Україну під виглядом “миротворців” залишається можливим, переконаний генсек НАТО.


Андерс Фог Расмуссен

<!– –>

Останні заяви з боку керівництва Росії свідчать про те, що Росія сприймає НАТО як ворога, заявив генеральний секретар Північноатлантичного альянсу Андерс Фог Расмуссен.

“Ми переконалися, що Росія не вважає НАТО партнером. Навпаки, якщо ви почитаєте документи Росії, якщо ви послухаєте їх керівників, то почуєте, що вони розглядають як супротивника”, – заявив генсек НАТО на прес-конференції в Києві.

Фог Расмуссен висловив сподівання, що Росія не стане реалізовувати план масштабного вторгнення в Україну під “миротворчим” приводом.

“Це питання поки є гіпотетичним. Ми знаємо, що Росія тримає цей варіант в резерві. Але я сподіваюся, що РФ зробить крок назад, оскільки подальша інтервенція не відповідає інтересам самої Росії, і призведе до її подальшої міжнародної ізоляції”, – сказав він.

Фог Расмуссен закликав Росію відвести війська від українського кордону, припинити підтримку членів НВФ, і почати діалог.

“Я закликаю Росію не використовувати “миротворчість”, як виправдання для ведення війни”, – сказав він.

Генсек НАТО також зазначив, що Росія продовжує збирати військову міць поблизу українсько-російського кордону.

Як повідомлялося, НАТО побоюється, що Росія може ввести війська в Україну під виглядом миротворчої або гуманітарної місії. “Ми не хочемо гадати, що в Росії на думці, але ми бачимо, що вона реально робить – і це викликає серйозну заклопотаність. Росія зосередила близько 20 тисяч екіпірованих солдатів у східного кордону з Україною”, – повідомила прес-секретар НАТО Оана Лунгеску. За матеріалами: Интерфакс-Украина/Українські новини

Читайте також:

Шойгу натякнув, що Росія готова “несподівано” ввести своїх “миротворців” в Україну

РНБО визнали теоретичну загрозу російського вторгнення

Україна розцінить введення російських “миротворців” як пряму військову агресію

НАТО заявив про загрозу вторгнення Росії в Україну під виглядом “миротворців”


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>