"Реал" намагається переконати Роналду не йти з клубу – РБК

Керівництво мадридського футбольного клубу “Реал” докладає всі зусилля до того, щоб переконати нападника Кріштіану Роналду не йти з клубу. Про це повідомляє Marca.

В іспанському гранде сподіваються, що дії клубу і час зіграють свою роль, і гравець буде радувати своєю грою вболівальників “Реала”. Одночасно в клубі не хочуть утримувати в команді кого б то не було проти його волі. Якщо ж справа дійде до того, щоб виставити гравця на трансфер, то суму відступних визначить клуб, а не сам футболіст.

Джерело також повідомляє, що у разі відходу Роналду з “Реала” наступним місцем його призначення можуть бути “Манчестер Юнайтед” або ПСЖ.

Вдень джерела Sky Sports і BBC також підтвердили наміри футболіста залишити клуб відразу після Кубка Конфедерацій.

Бажання футболіста збірної Португалії зумовлено останніми подіями, пов’язаними із звинуваченнями іспанської прокуратури в його адресу.

Роналду звинувачується в несплаті податків на суму 14,7 млн євро в період з 2011 по 2014 рік. Зокрема, що футболіст зробив це за допомогою громадської організації, яку створив в 2010 році.

Нагадаємо, мадридський футбольний клуб “Реал” порадив нападнику команди Кріштіану Роналду заплатити штраф, щоб уникнути зайвої тяганини в суді, деяких небажаних наслідків і не бути постійно об’єктом уваги ЗМІ.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>