Реанімувати Азарова як високого політика складно, але дрібні …

Реанімувати Азарова як високого політика складно, але дрібні …

Перед позачерговими виборами до Верховної Ради відбуваються спроби реінкарнації політиків епохи Януковича

Таку думку в ефірі Еспресо.TV висловив заступник директора Національного інституту стратегічних досліджень Василь Яблонський,коментуючи повідомлення про зустріч депутатів російської Держдуми з колишнім українським прем’єром із Миколою Азаровим.

«Є певні бажання реінкарнації цих політиків, і Микола Азаров один із них. Ми бачимо, що частина українського політикуму досить швидко призвичаюється до цієї ситуації. Ми бачимо, що низка депутатів їздили до Держдуми. Можливо, будуть певні рухи і стосовно Миколи Азарова», – зазначив він і додав, що Азаров нині не є кандидатом у депутати, тому про його участь у майбутньому парламенті очевидно не йдеться.

«Але Азарова важко «причепити» до процесів всередині країни, він не є в жодному списку, не є кандидатом в депутати, очевидно, якісь більш дрібні схеми відбуваються», – вважає Яблонський.

Нагадаємо, сьогодні російські ЗМІ повідомили, що депутати Держдуми зустрінуться з колишнім прем’єр-міністром України Миколою Азаровим.

Раніше радник глави МВС Антон Геращенко заявив, що президент Росії Володимир Путін надав російське громадянство колишньому президенту України Віктору Януковичу, екс-прем’єр-міністру Миколі Азарову та екс-генпрокурору Віктору Пшонці.

 

Все по темі: Василь Яблонський, Микола Азаров

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>