Революційні зміни у футболі: матчі скоротять до 60 хвилин

Невдовзі футбольні матчі триватимуть 60 хвилин чистого часу. Таку пропозицію внесла IFAB (Міжнародна рада футбольних асоціацій).

Про це повідомляє офіційний сайт IFAB.

Футбольні матчі стануть схожими на хокейні чи баскетбольні.

Пропозицію внесла IFAB – організація, яка займається регулюванням правил гри в футбол і вона розробила нову стратегію під назвою Play Fair! (Грай чесно!). Ця стратегія спрямована на підвищення видовищності футбольних матчів.

Читайте: Реальний футбол чи кадр із реклами? – ТЕСТ

Пропонується, зокрема, скоротити час гри з 90 хвилин “брудного” часу до 60 хвилин чистого – із зупинками секундоміра під час пауз, як це відбувається, наприклад, в хокеї і баскетболі.

Крім того, IFAB пропонує призначати пенальті замість вільного удару в випадках, коли воротар бере м’яч в руки в штрафному майданчику після пасу ногою від свого гравця.

Ще одна з ідей – вилучати футболіста, який навмисне забиває гол рукою або відбиває м’яч на лінії воріт. Якщо гравець вибиває м’яч рукою з порожніх воріт, то пропонується зараховувати гол.

Нагадаємо, раніе Факти ICTV писали про календар і розклад матчів Кубка конфедерацій 2017.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>