Режим "Зелена хвиля" запустять ще на двох маршрутах в центрі Києва

Для безперервного руху по цих маршрутах водіям необхідно дотримуватися швидкісного режиму 35-45 км/год

У вівторок, 2 серпня, на двох маршрутах в центрі Києва в тестовому режимі запрацює режим координованого управління світлофорами “Зелена хвиля”. Про це повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації.

Зазначається, що комунальне підприємство “Київдорсервіс” продовжує відпрацьовувати режим “Зелена хвиля” і з завтрашнього дня запускає його на маршруті вул. Велика Васильківська – вул. Саксаганського (включає 17 світлофорних об’єктів) та вул.Жилянська – вул. Антоновича (18 світлофорних об’єктів).

“Для безперервного руху по цих маршрутах водіям необхідно дотримуватися швидкісного режиму 35-45 км/год”, – підкреслили у прес-службі КМДА.

2 липня столичні світлофори запрацювали в режимі “Зелена хвиля” на ділянці вулиця Тараса Шевченка – вул. Лесі Українки – вул. Кіквідзе. На цій ділянці фахівці вивчають транспортні потоки і вносять необхідні корективи в роботу світлофорів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>