Рейтинг довіри до політиків очолює Зеленський

Як передає Укрінформ, про це свідчать результати опитування, проведеного соціологічною групою «Рейтинг».

«Рейтинг довіри до політиків очолює Володимир Зеленський, якому довіряють 50% опитаних, не довіряють – 48%, таким чином політик повернув позитивний баланс довіри, який мав упродовж першого року правління», – зазначили соціологи.

Голові Верховної Ради Дмитру Разумкову довіряють 29%, не довіряють – 32%, не знають його – 33%.

Експрезиденту, лідеру «Європейської солідарності» Петру Порошенку довіряють 26%, не довіряють – 71%.

Рівень довіри до лідерки «Батьківщини» Юлії Тимошенко становить 26%, не довіряють їй – 72%. Одному з лідерів партії «Опозиційна платформа – за життя» Юрію Бойку довіряють 23%, не довіряють – 58%, не знають його – 16%. Прем’єр-міністру Денису Шмигалю довіряють 17%, не довіряють – 46%, не чули про такого – 30%.

Найменше довіряють голові політради ОПЗЖ Віктору Медведчуку – лише 15%, не довіряють – 71%.

Читайте також: Побільшало українців, які пишаються проголошенням Незалежності

Опитування проводилося протягом 2-4 вересня серед 2500 респондентів віком від 18 років в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Метод опитування: CATI (Computer Assisted Telephone Interviews – телефонні інтерв’ю з використанням комп’ютера). На основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більше 2,0%.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>