Рекордне зростання: скільки заробляють українці і де вигідніше …

В Україні у 2017 році середня зарплата зросла на 1 921 грн, досягнувши 7104 грн. З одного боку, на таку тенденцію вплинуло підняття мінімалки, а з іншого – позитивна ситуація в економіці. Так, ВВП у гривнях за минулий рік виріс майже на 20%. Це рекордний у країнах Європи показник.

OBOZREVATEL з’ясував, скільки заробляють українці і де вигідніше працювати.

Де найвищі зарплати

Середні зарплати за підсумками минулого року подолали позначку у 10 тис. грн/міс. Тільки у двох сферах, йдеться в даних Державної фіскальної служби. Так, більше 17 тис. грн заробляють IT-шники, і більше 12 тис. – страховики і фінансисти. До слова, дані Державної служби статистики показують ще одну високооплачувану професію – авіатранспорт. HR-експерт Максим Білоус нагадує: левова частина ринку перебуває в тіні, тому реальний рівень заробітних плат може бути значно вищим.

“Дійсно, можна сказати, що фінансовий сектор і програмісти зараз перебувають на вершині зарплатної піраміди. Але робити висновки з такої статистики досить нерозумно. Я б сказав, що треба дивитися конкретні вакансії і конкретні міста. Наприклад, кур’єр у Києві може спокійно розраховувати на 8-10 тис. грн, а кур’єр, наприклад, у Херсоні – 4,5 тис. грн”, – розповідає HR-експерт Максим Білоус.

До речі, згідно з інформацією журналу “Вісник. Рейтинг”, найкращими регіонами з соціально-економічних показників, що стосуються праці, визнано м. Київ, Одеську, Київську, Дніпропетровську та Львівську області. Вони набрали 239, 229, 197, 189 і 181 балів відповідно. Замикають рейтинг Донецька, Чернігівська та Луганська області, сума балів яких ненабагато перевищила цифру 100.

Нерівномірно зростають заробітні плати і по регіонах. Так, у той час як у Дніпропетровській області заробітні плати зросли більш ніж на 60,2%, у частково непідконтрольній Донецькій області – всього 28,5%. Лідером зі зростання середніх заробітних плат стала Одеська область, місцеві працюючі розбагатіли на 67,6%.

До слова, чергове зростання заробітних плат в Україні також може підштовхнути підвищення мінімалки. З іншого боку, такий крок дозволить скоротити рівень тіні. Економіст Володимир Компанієць нагадує: згідно з Конституцією українці мають заробляти не менше за прожитковий мінімум. Його фактичний розмір, згідно з розрахунками Мінсоцполітики, станом на квітень становив понад 4,2 тис. грн. До кінця року прожитковий мінімум буде на рівні вже більше 5 тис. грн, з урахуванням зростання цін. Однак також варто зазначити, що до прожиткового мінімуму не зараховують витрати українців на мобільний зв’язок, інтернет, житло тощо. “Потрібно підвищити мінімальну зарплату як мінімум до 5 тис. грн. Але цього мало. Потрібно посилювати перевірки, бо ті, хто працював у тіні, продовжать це робити. Має бути комплекс заходів – посилити контроль, перевіряти без попередження роботодавців і паралельно підвищити мінімальну зарплату”, – розповідає Володимир Компанієць.

Скільки заробляють жінки і чоловіки

Державна служба статистики також показує і розмір заробітних плат жінок і чоловіків. Як виявляється, останні заробляють в середньому майже на 30% більше. Для прикладу, в Запорізькій області зарплати чоловіків виросли в минулому році в середньому на 2083 грн, а жінок – на 1031 грн.

Єдиний регіон, в якому жінки “перемогли” чоловіків за рівнем заробітних плат – Луганська область. В решті України все ще немає рівних умов на ринку праці для чоловіків і жінок.

“Я б сказав, що проблема є, але вона зараз не настільки критична. З одного боку, дійсно є вакансії, на які переважно беруть чоловіків. Найчастіше це фізична робота. Але з іншого боку зустрічаємо постійно оголошення про вакансії “потрібно молода жінка”, – пояснив Білоус.

При цьому роботодавці на “чоловічі роботи” встановлюють заробітні плати, які значно вищі за “жіночі вакансії”.

В українському законі заборонена будь-яка дискримінація, нагадує юрист Олександр Плахотник. Так, згідно з Кодексом законів про працю, надавати перевагу претендентам, залежно від раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, гендерної ідентичності, сексуальної орієнтації, етнічної приналежності. заборонено. У переліку також – заборона на дискримінацію за віком.

“Дійсно, якщо в оголошенні написано: потрібен молодий чоловік. Це явне порушення закону! Напевно, якби так порушували закон в іншій країні, такого роботодавця б засудили. Якщо відштовхуватися від букви закону, ні вік, ні стать не можуть бути критерієм для відбору персоналу”, – пояснює юрист.

Читайте всі новини по темі “Робота в Україні” на сайті “Обозреватель”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>