Реформи будуть проходити, але економіка поки буде падати …

Реформи будуть проходити, але економіка поки буде падати …

Реформи будуть проходити, але економіка поки буде падати - Розенко (ВІДЕО)


У наступні два роки населення України не зможе відчути позитивного ефекту від проведення економічних реформ.

Про це заявив обраний народний депутат від “Блоку Петра Порошенко” Павло Розенко, передає Преса України.

Він переконаний, що зараз економіка України буде продовжувати падати, але реформи в майбутньому зможуть пом’якшити це падіння.

“Незважаючи на те, що ми проведемо реформи і навіть дуже швидко, ми все одно будемо летіти вниз. Реформи – це, умовно кажучи, парашут, парашут від того важкого падіння, яке може бути. Або зараз ми розкриємо парашут і плавно спуститися на землю, або, якщо реформ не буде, ми просто разлетимся, а країна розіб’ється”, – заявив він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що українська влада вирішила хитро «прикрити» дефіцит бюджету: очільники просто додруковують гроші для державної казни. Причиною цього стала відсутність міжнародних запозичень валюти. Про це розповів президент Центру ринкових реформ Володимир Лановий.

Дефіцит бюджету в 2014 році сягає приблизно 150 мільярдів гривень, і в наступному році дефіцит буде не меншим. Такі дані оприлюднив Лановий. 

«Ми бачимо, що цей дефіцит просто покривається друком грошей і це фактично означає, що гроші виймають з нашої кишені. Тобто, не запозиченнями покривають дефіцит бюджету, а друком грошей», – зізнався президент Центру ринкових реформ.

Що стосується конкретніших прогнозів на наступний рік, буде ясно лише за умови припинення воєнних дій на Донбасі. 

«Питання прогнозування та тенденцій на наступний рік – це відповіді на питання про те, чи будуть воєнні дії в тих самих або більших обсягах, чи буде воєнна допомога заходу, чи буде кредитування, або ж ми маємо заплатити за постачання воєнних засобів Україні», – резюмував Володимир Лановий.

Читайте також:

Тільки зареєстровані користувачі можуть лишати коментарі.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>