Речник Міноборони: Сили АТО зайняли нові позиції на Світлодарській дузі

Речник Міністерства оборони з питань АТО полковник Олександр Мотузяник підтвердив, що українські військові зайняли нові позиції на Світлодарській дузі. Про це він сказав на брифінгу, передає “Укрінформ”.

“Відповідно до Мінських домовленостей Збройні сили України та інші військові формування, які залучені до АТО, суворо дотримуються режиму припинення вогню і виконання мирного плану Президента. Разом із тим, як неодноразово було сказано, ми залишаємо за собою право відповідати на ворожі обстріли з боку російських окупаційних військ – йдеться про безпосередні атаки на наші опорні пункти, про обстріл з важкого озброєння у разі, коли ми можемо ідентифікувати вогневу точку противника і ми знатимемо, що вона перебуватиме поза межами населеного пункту і ми зможемо вести туди вогонь”, – сказав він.

Мотузяник додав: “Разом з тим ситуація на лінії розмежування може бути доволі динамічною. Якщо підрозділи вступають у бій з противником, можлива контратака, внаслідок якої певні території можуть переходити із “рук в руки”, і це абсолютно зрозуміла річ для людей, які знаються на цій справі. Хочу зазначити, що мова йде про Світлодарську дугу”.

Речник Міноборни з питань АТО наголосив, що згідно з Мінськими домовленостями, Світлодарська дуга – це територія, яка повинна бути під контролем української сторони, як і місто Дебальцеве.

Нагадаємо, минулої доби внаслідок ворожих обстрілів поранено двох українських військовослужбовців.

Дивіться також фотогалерею за темою:

Фоторепортаж: Наслідки ранкового обстрілу бойовиками житлових кварталів АвдіївкиLeave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>