РНБО підтримала Порошенка та рекомендує скасувати закон …

РНБО підтримала Порошенка та рекомендує скасувати закон …


Рада національної безпеки і оборони рекомендувала президенту України Петру Порошенку скасувати особливий режим самоврядування в окупованих районах Донецької і Луганської областей.

Про це після засідання заявив заступник секретаря РНБО Олександр Литвиненко.

«РНБО ухвалила рішення про рекомендацію президенту невідкладно внести у Верховну Раду України законопроект про скасування закону про особливий режим самоврядування», – повідомив він.

За словами Литвиненка, окрім ситуації на сході, на засіданні Радбезу обговорювався розвиток оборонного потенціалу України.

«Також мова йшла про будівництво фортифікаційних споруд лінії оборони на сході країни і чітке визначення режиму на лінії зіткнення», – заявив представник РНБО.

У свою чергу президент під час засідання РНБО пообіцяв внести в парламент подання про скасування закону про особливий порядок самоврядування в окупованих районах Донбасу.

За словами президента, парламент може прийняти новий закон, коли буде забезпечено припинення вогню, звільнення заручників, демаркація кордону і скасування результатів псевдовиборів 2 листопада.

«Я переконаний, що РНБО і Верховна Рада підтримають це рішення і скасують дію цього закону, як такого, який виконав свою роль», – заявив Порошенко, відкриваючи засідання РНБО у вівторок.

Також, на засіданні РНБО президент України Петро Порошенко заявив про можливість введення більш жорсткого економічного режиму” для окупованих областей Донбасу.

Після засідання Ради національної безпеки і оборони, за словами президента України Петра Порошенка, на Донбасі буде посилена охорона блокпостів. Глава держави також заявив, що за його дорученням створені збройні з’єднання, які перекриють можливе наступ на Маріуполь, Бердянськ, Харків і Дніпропетровськ.

Раніше повідомлялося, що після псевдовиборів бойовиків Порошенко ініціює скасування закону «Про особливий статус Донбасу» (детальніше).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>