Роботу над змістовною частиною коаліційної угоди до 15 … – Інтерфакс

Роботу над змістовною частиною коаліційної угоди до 15 … – Інтерфакс

Змістовна частина коаліційної угоди буде готова до 15 листопада, вважає кандидат у народні депутати від партії “Блок Петра Порошенка”, радник президента України Микола Томенко.

“Я вважаю, що змістовна частина (угоди – ІФ) – от як “Голос України” опублікує результати (парламентських виборів, що відбулися 26 жовтня, – ІФ), так змістовну частину потрібно закінчити. Це – програма максимум”, – сказав М.Томенко журналістам у Києві в четвер, нагадавши, що, згідно із законодавством, результати виборів має бути опубліковано в газеті “Голос України” до 15 листопада.

За його словами, після 15 листопада працюватиме ще одна робоча група з підготовки першого засідання Верховної ради України VIII скликання.

М.Томенко розповів, що в коаліційних переговорах у четвер брали участь представники “Блоку Петра Порошенка”, “Народного фронту”, Радикальної партії Олега Ляшка та “Об’єднання “Самопоміч”. “Батьківщина” висловила готовність брати участь у коаліційних переговорах, але в четвер не змогла до них долучитися. “Вони готові. Але через певні технічні обставини вони сьогодні не можуть бути”, – розповів політик.

М.Томенко повідомив, що від “Батьківщини” в коаліційних переговорах братимуть участь кандидати в народні депутати від цієї партії Андрій Кожем’якін та Григорій Немиря.

Він також розповів, що учасники переговорів у четвер обговорили питання коаліційної угоди стосовно реформ. “Зараз закінчилася презентація проблемних питань третього блоку коаліційної угоди, пов’язаних із реформами”, – повідомив М.Томенко.

За його словами, обговорювалися питання, пов’язані з національною безпекою та обороною, а також соціально-гуманітарний блок і блок енергетичної безпеки та енергетичної політики. Зокрема, було визначено проблемні питання, які обговорюватимуть з експертами: паралельно з учасниками переговорів щодо коаліції працюють робочі експертні групи.

М.Томенко зазначив, що коаліційна угода продовжує наповнюватися змістом.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>