Родина капітана “Прикарпаття” продовжує боротьбу з онкологією

Минулого року дружині Вірі зробили операцію, пухлини видалили, пише Sport.if.ua.

“Мали їздити кожні три місяці до Києва на той же апарат, де обслідувалися і до того ж лікаря, який лікував. Та наприкінці 2019-го в Івано-Франківську робили деякі аналізи, лікарю щось не сподобалося і він нас направив на позачергове обстеження до столиці. Там виявили у печінці новоутворення, була підозра на рецидив і ми змушені знову лягати на операцію. Нам знову призначили хіміотерапію — аж вісім курсів. Один ми провели наприкінці минулого року”, — розповів Sport Arena Роман Бочкур.  

Не секрет, що лікування від раку — це велике випробування для будь-якого організму. Але коли ти молодий, то шансів на видужання багато. Кожні два тижні Віра проходитиме хіміотерапію, всього їх буде чотири блоки, вийде всього вісім курсів.

“Довелося робити другий протокол, бо перший не дуже допоміг, змушені замінити деякі препарати — призначили більш важкі. Звичайно, дружина їх складно переносить. Але у неділю здали аналізи, то вони вже кращі, і почувається вона краще. Позаду лише перший блок. Дружина їздила з нашим маленьким здавати аналізи, йому також кожні пів року необхідно робити контроль. Протягом п’яти років необхідно перевірятися. Наче все заспокоїлося, і мені стало спокійніше на душі, зміг спокійно займатися футболом. Бо, насправді, було не зовсім до футболу — переживання, багато різних нюансів”,  — розповів Роман.

Але родина Бочкурів знову змушена повернутися до боротьби з хворобою:

“Десь в глибині душі були готові до цього, адже нас попереджали, що це така хвороба, яка може повернутися в будь-який час, а може — відступити назавжди. Ми відчували підтримку футбольної спільноти, без неї було б дуже важко. Нам допомагає багато людей, благодійні фонди. Дружина мені завжди показує у соцмережах, що багато футболок на аукціонах виставляють, збирають кошти, адже їх потрібно чимало. Нам дуже приємно, що люди пам’ятають про нас, не забувають і намагаються допомогти, хто чим може”.

Збори “Прикарпаття” починає 17 січня, після медогляду команда проведе їх у Яремче.

“Нас всі підтримують, я на зв’язку з Володимиром Ковалюком. Маємо групу у Viber, де спілкуємося — команда мене повністю підтримує. Всі знають мою ситуацію, у нас в команді всі свої і я завжди відчуваю підтримку хлопців. І це надихає!”, — каже Роман Бочкур.

Нагадаємо, що свою футболку виставив на благодійному аукціоні у соцмережах Юрій Габовда, МФК “Миколаїв” та ФК “Металіст 1925″ також продають футболки для допомоги родині Бочкурів.

Усі бажаючі можуть фінансово допомогти. Важливою є будь-яка сума, не залишайтеся осторонь!

Картка «Приватбанку» — 4731 2191 1297 6257, Бочкур В. І.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>