Розвідка зафіксувала масове дезертирство серед бойовиків

Розвідка зафіксувала масове дезертирство серед бойовиків

У Свердловську терористи накопичують сили і засоби для подальшого перекидання у напрямку міст Сніжне, Торез та Ровеньки.


боевики

<!–    ,      –>

Розвідкою встановлено факт дезертирства численних загонів бойовиків, які, рятуючи своє життя, намагаються втекти від ударів сил АТО, повідомляє прес-центр АТО.

“Однак терористи останніми зусиллями намагаються зупинити наступ сил АТО, для чого у місті Свердловськ здійснюється накопичення сил і засобів для подальшого перекидання в напрямку міст Сніжне, Торез та Ровеньки”, – йдеться в повідомленні.

Триває артилерійсько-мінометний обстріл позицій сил АТО з території Російської Федерації. Зокрема, двічі обстріляно блокпости поблизу населених пунктів Іллінка, Камишне, Макарове. Проведено артилерійський обстріл піхотинців в районі населеного пункту Мілусійськ.

Нагадаємо, як повідомив керівник Центру військово-політичних досліджень, представник групи “Інформаційний опір” (ІС) Дмитро Тимчук, бойовики в зоні антитерористичної операції 10 серпня обстріляли санітарний автомобіль, який евакуював поранених з блокпоста сил АТО, є втрати. За матеріалами: ZN.UA

Читайте також:

Росія продовжує накопичувати живу силу і озброєння поблизу кордону

Бойовики готують теракти на звільнених територіях

Росія готова до бойових дій в Україні – The New York Times


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>